W cenie hotelu zawarte tylko śniadanie

W cenie hotelu zawarte tylko śniadanie, więc pytanie „a co my tam być, aby nakarmić dziecko?” Najdłuższy obrócił się w naszych głowach. Ponadto mamy kilka miesięcy przeniósł się do Alice piersią konwencjonalnych produktów. Niepokój i dodaje, że w lewo do Pattaya z małym alergii, wydalony wszystkie podejrzane produkty, aby ustalić, co jest alergenem przed wyjazdem i nie miał czasu.

illu_article_content

W Tajlandii małe dziecko: szczegółowe instruktazhEstestvenno, Kuchnia tajska, że ​​nie będziemy się karmić dziecko. Wiemy, że jedzenie mają ostre, smażone, z dużą ilością przypraw. Co jeść Alice przemyślane wcześniej. Czytamy w swojej recenzji, że można kupić w sklepach, nie możesz. Ludzie napisał, że jarred żywność dla dzieci została sprzedana, ale skład jest inny od naszego, wiele dzieci nie chcą jeść. Dlatego też, z domu nieśli mięsnych konserw (królik, indyk, cielęcina) 2 puszki dziennie. Produkty Dzieci mleczne tam. W Omsku mamy alergię mleka, nie zdecydował jeszcze eksperymentować z ich mlecznej kuchni. Więc mieć dziecko z rozpuszczalnej suchej mieszanki NAN (dla dzieci od 8 miesięcy), dał jej snem. Sok dzieci w tajskich sklepach tam. W związku z tym, zabrali ze sobą suszone owoce gotować kompoty. Nawiasem mówiąc, suszone owoce są dostępne w handlu i że nie może unieść. Ponadto bierzemy natychmiastowy herbaty Hipp.

Śniadanie w hotelu były bardzo zróżnicowane, udało się znaleźć jedzenie i nadaje się do Alice. Zjadła gotowane jedzenie (ryby, kurczak, jajka, makaron, ryż), gulasz, ziemniaki w sosie śmietanowym, owoców (arbuz i ananas z wielką przyjemnością). Jedzenie jest prawie niesolone i bez przypraw (przyprawy stanął, że może dodać się do smaku).

Obiad i kolacja, gotowane go na płycie grzejnej, która (zgodnie z planem) kupił na drugi dzień naszych wakacji. Gotowane zboża (gryczana, owies zostały wzięte z domu), zupa (ziemniaki, marchew, cebula, kapusta, buraki można kupić tam), owoce, makaron, jajka. Thais nie jeść chleba, ale wiele supermarketów różnych produktów piekarniczych. I, oczywiście, duża ilość w diecie Alice wzięła owoc. Zaczęliśmy dać trochę, stopniowo dodając świeże owoce. Alisa chętnie jadł banany, ananasy, melony, mango. Pod koniec wakacji śmiało dał jej owoce, t. Aby. Brak reakcji alergicznych nie.

Wycieczki

Tajlandia – to bardzo piękny kraj z własnych tradycji i kultury, z ciepłym morzem i egzotyczną przyrodą, z mnóstwem atrakcji: parków, kościołów, pałaców, muzeów, zabytkowych miast, fabryk, miejsc rozrywki, ośrodków zdrowia i innych.

W Tajlandii małe dziecko: szczegółowe instruktazhKonechno, i chcieliśmy, aby poznać kraj lepiej. Ale po mamie słowa, „nie jest tak gorąco, że przez cały dzień będzie można siedzieć w pokoju hotelowym,” albo „mój przyjaciel, kiedy byłem na tournee w Tajlandii, wszystko siedząc lub w cieniu lub w autobusie, było tak gorąco” – pytanie wycieczki do odwiedzenia wisi w powietrzu, postanowiliśmy dowiedzieć się na miejscu. Jednak z wycieczki Przeczytałem, niektóre są zainteresowani i wydawało się bardzo realne, aby odwiedzić z dzieckiem.