„” tego lata przeżyli zmianę kierownictwa

„” tego lata przeżyli zmianę kierownictwa. Słynny Mohammed Al- sprzedał sto procent udziałów amerykańskiego miliardera Hana. Amerykanin człowiek nie jest publiczny, tak i doświadczenie w zakresie zarządzania projektami sportowymi ma dość skromny. Więc wyobrazić sobie, jak to Shahid Khan zamierza zarządzać „”, jest dość trudne. Transferowej aktywności, o dziwo, „” nie różniły, choć zespole Yola pilnie potrzebny jest jeszcze jeden napastnik w kilka do , który w ubiegłym sezonie był niemal nie decydującym czynnikiem sukcesu zespołu. Ale nie warto zapominać, że już trzydzieści dwa lata, a w takim wieku napastnicy mają tendencję raczej wynajmować, niż pozwolić. Ale przy takim samym zaufaniu Yola, jak w zeszłym sezonie, będzie w stanie udowodnić, że nie tylko tak jest najlepiej opłacanym graczem klubu. Z nabytków jest możliwe, chyba, że odnotować pojawienie się na „Kraven Domek” Martina , mającego zastąpić Marka , w „Chelsea”.

Globalnych celów na sezon Martin Youghal wyraźnie nie stawia, dla holendra, na pewno, najważniejsze jest to, aby drużyna zagrała lepiej niż w zeszłym sezonie APPLE, walczyć o strefy. Genialny sezon „” czasów Porażkę, gdy „” finału Ligi Europy, wciąż świeże w pamięci, a fani biało-czarnych wyraźnie chce kontynuować tradycji.

„Norwich”
Sezon 2012/13: 11.miejsce.

Angielska Premier League, słowo wstępne. Część druga
Pomimo powszechny sceptycyzm, „kanarki” mogli utrzymać się w Premier League i przygotowują się już trzeci z rzędu sezon w elicie. Podczas gdy wielkie angielskie kluby walczyły o prawo mieć do siebie kogoś z publicznie nazw, najbardziej produktywne transferową kampanię przeprowadziła właśnie zespół . Latem ” Road” opuścił najlepszy żółto-zielonych Grant Holt, ale na zmianę bombardierowi przyszli terminowych, których obecność zazdrośni drużyny gdzie wyższego poziomu, niż „Norwich”. Holender Ricky kąpieli i kandydat do reprezentacji Anglii Gary Hooper powołani, aby stać się szok spoiwem w ataku „kanarków” w nadchodzącym sezonie, i wierz mi, że te nazwy jeszcze nie raz będą w nagłówkach artykułów. Jeszcze jeden istotny transakcja – transport Leroya z Twente”, który ma na celu rozwiązać problem drużyny w środku pola. Wygląda zachęcająco i pojawienie się na ” Road” Nathan Redmond – jet chłopak, w „Birmingham”, stał się niemal jedynym jasnym punktem angielskiej „” na Euro w Izraelu. A Martin Olsson stanowić nie warto – miejsce w bazie reprezentacji Szwecji mówi sama za siebie.

Pragnienie „” rozwijać się i wyjść na nowy poziom jakości nie może nie i powoduje tylko szacunek. Prawdopodobnie Chris gotowy na zryw, ale w tym samym czasie bardzo skromnie głos cele drużyny na sezon, stawiając w priorytet zapisywanie miejsca w Premier League. Być może, „kanarki” staną się jednym z odkryć APPLE 13/14, ale jak będzie ich lot pokaże tylko nowy sezon.