Tatar strzelił dwa gole w ciągu siekiery, stał się drugim gwiazda

Nowy Jork. Słowacki hokeista Tomáš Tatar pomógł późno w poniedziałek w zagranicznym NHL z dwóch bramek, aby wygrać Detroit 3: 1 lodu Carolina.

W obu swoich celów w Liverpoolu netto był okazują Andrej Sekera, który powrócił do zespołu po Huragany brakowało poprzedniego meczu z Washington dla nieokreślonych obrażeń. Tatarzy pierwszego gola.

Dvadsaťštyriročný tatarski Rifle raz pierwszy przeforsował 19 minucie ustawiając wynik 1: 0 dla Red Wings, gdy z lewej kręgu wysłany odbicia w kierunku bramki przeciwnika to Sekera mu nieszczęśliwie zapukał skated do własnej bramki.

w 33 minut wzrosła do 3: 0 dla osób po miły kombinacji stosowanych podaniu Pavla Daciuka. Tatara neustrážil przed bramką tylko siekiery.

Tatara było tohtosezónne cele o numerach seryjnych 11 i 12.Po ostatniej syreny został uznany jako drugi gwiazdą spotkania był pierwszym rosyjskim centrum Daciuk, który podpisał zwycięskiego gola i dwie przełęcze. Tatarzy drugiego gola.

tatarski potwierdzając doskonałe fazę od 19 pojedynków zgarnął taką samą ilość punktów dla 11 celów i 8 asysty.

W sumie w tym sezonie ma na swoim koncie 20 punktów (12 + 8) w 28 meczach. Z wygrał „czerwone skrzydła” i cieszył się jego kolega Tomáš Jurčo.

„atak Daciuk grał świetnie, mogę tworzyć szanse i wynik”, powiedział trener Detroit Mike Babcock. „Robimy razem i chcemy nadal to robić. Myślę, że Paul jest Najwięcej pochwał, nigdy nie wiadomo”, powiedział Tatar.

Cele 15. Byfuglien (Perreault, Ladd), 22 Ladd (Wheeler, piekarnik) 56. Piec (Lowry Stuart) – R12,Bourque (Kasztanowaty, Getzlaf) 25 Silfverberg (Stoner Rakell), 29 Kesler (Getzlaf Fowler) 61. PALMIERI (Getzlaf, Lindholm)

Cele: 38 McClement (Gleason) – 17 . Daciuk (J. Ericsson steru) 19 Tatar (Daciuk, Quincey), 33 Tatar (Daciuk, Franzen)

Andreja Sekera (Karolina) 2 pociski odtwarzane 20:33 minut Tomas tatarskie 2 cele, piłka 2, +2, odtwarzane 13:28 minut Tomas Jurčo (zarówno Detroit) odgrywają 15,14 min Ottawa – Vancouver 4: 3 OT

cele 31. Suter (Chiasson, Zibanejad) 35 Zibanejad (Ryan Gryby), 39 Zibanejad (Ryan Hoffman), 62. E. Karlsson (Zibanejad Ryan) – 7 R. Vrbata (Stanton, D. Sedin) 8 Bieksa (R. Vrbata H. Sedin) Richardson, 26

Cele 28. Jakup (Eberle, Petra), 51 Perron (Purcell Fayne) – 30 T. McGinn (Thornton Burns)