Szukać najlepszych biletów piłkarskich w 2014 Tipsport!

Artykuł PR: Rok 2014 był dla punter piłkarskiego specjalnym ponieważ mieli okazję, która powtarza się co cztery lata. Oni naprawdę wykorzystywane i następujący artykuł będzie spojrzeć na najlepszy letni Brazylijczyk, który przyniósł największą społeczność zakładów. Zaczynamy naprawdę hit domu Piinter królewski 189993-szy pseudonim

Jego bilet miał pod koniec listopada właściwie poruszył zakładów Tipsport społeczności. To wystarczyło, aby połączyć kombi dziewięć meczów w różnych konkursach i wszystko nadana 4 lub więcej goli. Stopniowo zaczęły pojawiać się jeden po drugim zielonym znacznikiem pozostanie druga liga szwajcarska meczu i 81 minut w stanie 0: 1Ale w ciągu ośmiu minut okazało widzów 189 993 życie, bo za 380 koron zakład wygrał 8,103,474 CZK!

Kto by pomyślał, że zakłady MS szczyt w Brazylii będzie w finale, tak źle. 17 czerwca zakończyła pierwsze mecze grup i największa społeczność zakłady złamał prawdziwą euforię. Kilka punter nie wierzył, że pierwszy mecz dopasować 3 lub więcej bramek i wygrać za grosze były naprawdę warto. Najlepszy przejazd doświadczony petr1107 , który za 20 koron wygrał 511,078 CZK! A wyróżnienie zasługuje icebear009 , który miał ten sam bilet, i tak dobrze jak petr1107 w dwóch meczach za III Tref czekał do 93 minut, aby skonfigurować tak, aby mogła następnie przez pięć koron radować nagroda 408.946 CZK .Zarówno punter poprawnie szacuje, że bilet nie pasuje Rosja Korea Południowa i Meksyk Kamerun gdzie trzy cele nie zostały ujawnione.

Chociaż MS w Brazylii trwa i punter bańka on starannie unikać, rozpoczęły bilet na mecz Ligi Europejskiej runda kwalifikacyjna, w przeciwieństwie do wszystkich poprzednich wybrany zakład, że jedna z drużyn nie może zdobyć i jego kombi backed tys. Rozczarowany lub pięć ulubionych tenisowe i cieszyć się fantastyczną wygrał 1,697,962 CZK . Ponadto, jego kupon zapomnieć przechwałki arenie Tiket i zainspirowało go do zaledwie 28 bukmacherzy.Wśród nich był dexter1 , który dzięki inspiracji przyszedł do 517 599 CZK!

Utwórz TUTAJ pod adresem Tipsport do zakładów online i inspiracji najlepsze bilety zakłady w społeczności biletów Tipsport arena. Ponadto, można uzyskać zupełnie free CZK 150 na pierwszy zakład!