Stosowany głównie sosna, brzoza i dąb

Z litego drewna
Stosowany głównie sosna, brzoza i dąb. Większość panelu wykonany szereg ościeżnic, nogi stołów i stołków, szafy rack TV, przedmioty dekoracyjne. Elewacje wykonane są z płyt meblowych. Tarcza Meble – zbiór małych desek (ostrzami), z zastrzeżeniem pewnych leczenia.
dityachi-mebli
Fornir – cienki plasterek z litego drewna, który jest związany z bazy: płyta wiórowa, MDF lub tablicy.

Podstawy projektowania

Tworzenie wnętrza swoich domów, ludzie zwykle regulowane przez bardzo różnych względów. Niektóre zastanawiać, co jest modne. Inna sprawa, że ​​przyszedł wyjątkowo, a nie „jak każdy inny.” Dla innych trzeba spojrzeć przesłanki spełniają swoje hobby, takie jak antyki. Ale w większości przypadków, najważniejsze dla ludzi – jest stworzenie domu, który ma zostać ponownie i ponownie z chęcią czuć jego ciepło i komfort.

Aby pomyślnie zrealizowany taki sen rzeczywistością, należy rozważyć następujące kwestie: najtrudniejsze i najważniejsze w projektowaniu wnętrza – jest zapewnienie jedności stylu i mody, a także w celu osiągnięcia najbardziej właściwe wykorzystanie przestrzeni. Po pierwsze, starać się zrozumieć, co to jest – „styl wnętrza decyzja” i dlaczego jest to pożądane, aby ten pomysł? Krótka odpowiedź na pytanie drugie: zdolność do poruszania się po style i trendy, najbardziej popularne w świecie designu, pomoże Ci nie tylko bardziej pewnie, aby porozmawiać z ekspertami w dziedzinie sztuki, ale także do eksperymentowania z wnętrza własnych i cudzych.

Pytanie, co „w stylu” wnętrza – będzie musiał zapłacić trochę więcej czasu i uwagi. Najpierw przytrzymaj różnicę między stylem i stylizacji stylistycznej kierunku.

Style – harmonijny układ elementów konstrukcyjnych i dekoracyjnych, ściśle osobistych i niepowtarzalnych przez pewien okres czasu. Ogólnie rzecz biorąc, styl – sposób życia ery, która zawarta jest w formach sztuki.

Istnieją dwie główne grupy stylów. Pierwsza grupa – historyczne style takie jak gotyk, rokoko, imperium, konstruktywizm, minimalizm, nowoczesna, etc. Niektóre z nich są powszechnie nazywany „wielkim”, ponieważ odzwierciedlenie nie tylko w architekturze, wystroju wnętrz, ale także idei społecznych swego czasu w muzyce, poezji, malarstwa. style niego jak renesansu, baroku, klasycyzmu, modernizmu, postmodernizmu. Czasami można spotkać definicję „kratownicowy” lub „stylu Ludwika XIV” czy „styl Peryklesa”. Wszystkie te odmiany jednym wielkim stylu.

Druga grupa – tzw etniczne lub narodowe style. Na przykład w ukraińskim stylu ludowym używając starożytnych detali architektonicznych i autentycznych rodzajów mebli. Wielu projektantów często uciekają się do amerykańskich zasad podkreślił planowania funkcjonalnego (American stylu kolonialnym), która sięga do rozwoju Dzikiego Zachodu. Można zorganizować nocleg w domu Maurów, włoskiego palazzo lub Czukocki zarazę. Jednym z najbardziej wygodnych i modnych członków tej grupy są teraz skandynawskie i japoński projekt.