Sprzedawane broń, był członkiem gangu. Teraz przychodzi nękają Chisora ​​do Palu

ONLINE 23:30 | Ona nie boi się nikogo i niczego. Albo przynajmniej tak zachowuje. Bokser Dereck Chisora, dzisiejszy rywal Czech Ondrej Pala nadzieję, uosabia urok i nędzę obecnych gigantów. Walczył z Vitali Klitschko i David Haye, ale także wywołał łzawienie, gryzienie i całując jej przeciwnika. Wieczorny pojedynek w Londynie (od 23.30) nie będzie na pewno być nudna. To będzie wielkie show, a może nawet kamień milowy z pudełka Czeskiej.

Ondřej Pála vs Dereck Chisora. Wielkim wydarzeniem, że Czech box potrzebne. Po raz pierwszy w historii wagi ciężkiej starcia z najlepszych na świecie.

ekscentryczny brytyjski jest Mistrz Europy (tytuł, ale gra nie będzie w umowie). W światowym rankingu mu siódmy wśród Plus walczy pod nazwą jednego z czołowych promotorów Frank Warren.Pojedynek w London Arena Box Cooper jest europejskim atrakcją weekendu

Powód jest jasny:. Chisora ​​w ringu kilka lat wielką atrakcją. I to nie tylko z powodu twardych haków i zvedákům że najlepiej wykazana w pojedynkach z mistrzem WBC Witalijem Kliczko i David Haye bombowca. W obu przypadkach, po wielkiej wydajności utracone.

Jeszcze oni zasłynął wydarzenie, ale przed dwoma meczów. Kliczko uderzył na wadze, tuż przed walką, a potem wypluł wodę w obliczu jego brat Władimir. – mistrz rysunku 1. Po pojedynku wreszcie walka na konferencji prasowej po prostu Haye i chwilowo stracił licencję

VIDEO: Obaj zawodnicy podczas ważenia

A to nie wszystko.Był członkiem gangu ulicznego, notowane broni i narkotyków, w więzieniu spędził dwanaście tygodni za napaść byłą dziewczynę i otrzymał trzy lata w zawieszeniu za nielegalny biznes.

«Byłem w niewłaściwym czasie w niewłaściwym miejscu», powiedział do konta jak w nieudanym mężczyzną filmowej przydomek „Del Boy”, która pobrała próbkę od króla Petrels Mike Tyson.

w szczególności, w 2008 roku, kiedy rywal Paul Butlin nieco podczas meczu w uchu. Kolejna „ofiara” Carla Bakera prowokacyjnie pocałował ponownie. To sprawia, że ​​w świadomości coraz większej niż występy rękawiczki. Wydany go, bo jest obecnie większy niedobór wagi ciężkiej z podniecenia.

„widoczne. Nie biorę go jako dodatkowe końcówki, ale to jest moja szansa.On jest teraz wielkie mecze i jego występ przeciwko Kliczko i może Finn Helenius był doskonały „, powiedział Palau, który wejdzie na ring jako jasny outsidera

WIDEO. | Zobacz jak Chisora ​​splunął w twarz Kliczko

29 lat, ma dobrą opinię, co potwierdza fakt, że wybrał go jako sparing partnera i Władimira Kličko. Ale po zeszłorocznym zaskakującej porażce na niemiecki Konstantin Airichem upuścił z najlepszych na świecie za rok poszedł w odosobnieniu. Miał tylko dwa mecze mniej form konserwacji, a ponieważ ostatni miesiąc spłodził córkę Alice, spędził dużo rodziny.

Dla czeskiego bokser Chisora ​​stacja tranzytowa.Na konferencji prasowej w Londynie w pokrywie czaszki z dużym pomponem przede wszystkim roześmiał się i rozmawiali przede wszystkim o przyszłości.

„Moja kulminacyjnym roku 2014 Retaliation Tyson Fury lub Deontayem Wilder i meczu z kluczami. Ja mistrz nową erę „, wskazując na górnej płycie po trzech ostatnich pojedynków wygrał przez techniczny k.o ..

Praga chleba świętojańskiego i oddziale trener Jurij Krivoručka nie chce być następny w kolejce. Mówi, że ma wielką formę. Jeśli wygra, przepisuje historię i nagle staje się człowiek z potencjalnym mistrzem.

To będzie sensacja. Chociaż mecz trwało do ostatniej chwili, ale jak on przygotowany do niepokonany bułgarski Kubrat Puleva wierzę ci.

„Czuję się dobrze. Mam bardzo duży apetyt na walkę.Chisora ​​szanuję, cieszę się, aby zobaczyć go konkurować i wchodzić jak być. Mimo, że nie walczył od lutego, ale trenowałem w Niemczech z liderów europejskich. Bądź pasuje mu ani mnie, „przewiduje pala.

Oprócz Clash towarzyszyć czeskie przystawkę. Štěpán Horváth na tej samej imprezie rywalizować o tytuł WBO Europejskiej. . W kategorii wagowej superstřední zaprosić nadzieja Frank Buglioniho

WIDEO | Zobacz jak Chisora ​​ucałowała Carla BakeraWięcej: tablica obrotowa dla dzieci