Slovan Soczi przegrali 3: 5, Nagy: Formularz lokalnego know

sędziów: Kisel, Czerenkowa – Balodis, Golovľov wyłączone: 4: 1 do 2 minut, a ponadto: Järvinen 5 DKZ suwu kolana sztukach mocy: 1: 0, rozcieńczenie: 0: 0

Bratysława. hokeiści Slovan Bratysława utracone w inauguracyjnym spotkaniu štvorzápasovej serii czwartkowego domu z bezpośrednim konkurentem w walce o play-off HK Soczi 3: 5

Belasí spadł tym samym do 13 partycji Zachodniej Konferencji, na ósmym Torpedo procesowego, który stracił również stracić pięć punktów. Odwrotnie, Soczi już odszedł do Slovan różnica 9 punktów, a także gra na Sobral.

podopieczni trenera Petri Matikainen następnego ułożenia w sobotę, 17 stycznia o godzinie 17.30 przed Dina Moskwa.Przewód do domu zamknięte pojedynek z Dinamo Mińsk i Atlanta Mytishchi.

Slovan pięć minut power play stosowany w celu zmniejszenia utraty dwóch bramek. Piłkę do siatki w czasie 51:07 Vondrka. Mają półtorej minuty podczas gry pięciu na pięciu umieścić na 3: 4 TICAR. Krążek do własnej bramki skierował zawodnik Soczi.

Pół minuty, aby przejść do chamstwa von Nagy i Wilson. Hudáček przybył do otwartej bramki.

Na początku trzeciego okresu dostał Slovan czwartą bramkę i jego szanse nawet punkt jest punktem Braz, w 44.przyszedł on ponadto wykluczone Barker Slovan ale nie dostał piątego gola.

W drugiej połowie drugiego okresu znowu zaczął grać ciekawą hokeja z szansami po obu stronach (na Slovan Raw Bartovic), ale byli goście, którzy w ciągu 38 sekund dał dwa gole i przechowywane przez okres 3: 1 ,

Po pierwsze, chociaż Hudáček dała ładny gola po indywidualnej akcji i kładąc bramkarza, ale o minutę i pół goście wyrównali.

Bratysława. Slovan Bratysława wchodzi roku w pierwszą grę domu w Continental Hockey League (KHL) teraz z parą brązowych medalistów z ostatnich mistrzostw świata juniorów w Kanadzie.

w walce z HK Soczi od 19:30 obecnej liczby pozycji drugiej bramkę Denis Godla.Trzynasta atakujący będzie Dominik Rehák.

Od początku wchodzi przez bramę Johan Backlund. Jaroslav Janus doliečuje urazu Duel będzie oglądać tylko z trybun. Obronne powraca Cam Barker.

Tomáš Surový z innych miejsc w obronie przeniesiony na stanowisko elitarnej ataku miasta.

Defensive będą tworzyć parę z Michaelem Patrik Luža Šeršeň Barker Štajnochom z Martin, Tomáš Starosta Lukas Kozak. Rola siódmego okazują John spadł Brejčák. // post przez HC Slovan Bratysława.

W pierwszej formacji ofensywnej zagra Milan Bartovič Tomas surowego i Ladislav Nagy.

do-AS Soczi Slovan stracił na początku grudnia w lodowatej przeciwnika 1: 4 Obecnie w Zachodniej Konferencji w tabeli 12. miejsce.

46 dopasowania uzyskała 57 punktów.Tylko pięć odstaje ósmym Niżnym Nowogrodzie.