Skalica z piątej porażki z rzędu, nie wystarczy do Popradu

Poprad – Popradcan uderzyło na samym początku. Škovira zwolniony, Takac obeszli dobrze przed Lakosilom i otwarte spotkania wynik. Kolejne minuty były zdominowane przez gości, których ciśnienie w 8. minucie nie wykorzystane przez wyrównująca bramka Pálffy.

Następnie przygotowano Kuľha okazja Pentikäinen, FIN, jednak uderzył skrzyżowaniu bramki. Po przeciwnej stronie cztery minuty przed pierwszą przerwą na mija Poprad nevyzrel Holovič potem opadł ponownie Palffy. Skaličan ale nadal czekał zasłużony ugody. Klejnová przechodzą popred Melicherčík celem przypadkowo umieścił Home Vaic – 1: pierwsza

22-ciamin obiecując power play spalone gruszka, po szal, żaden z nich nie powiodło się. Skaličan okazja, wzgardzony i nawet zgodził. W Shorthanded Koskinen uderzył krążek na deskach znalazł wiotki i bomba nie Lakosilovi szansę – 2: 1. Po 27 min Kroták wyrzucać Takáč, który pracował z krążkiem imponująco, ale potem minęła jednak bramkę. Miał okazję na zdobycie gola, i Koskinena, Lakosil patrzył nad wodą. Goście mogą tworzyć szanse szczególnie w power play Melicherčík musiał być ostrożny.Kuľha jest wciśnięty po raz drugi, 25 sekund przed drugą przerwą nie wiedział, co zrobić z krążkiem i backhand ukłucie przed bramką i stał się trzecim domu cel.

Skalica próbował grać bardziej obraźliwe, ale uchylone drzwi obronny używany Popradcan , Doskonałe podanie Rapace odbiorca Kuľhu znaleźć i goście byli nadal w grze o punkty. Po 51 min płonącego gruszki, Home goalman mógł dmuchać jego pokrywę. Skalica mógł strzelić gola kontaktowego bardziej Power Play Cele receptury do pokonania obrony gospodarzy i odnaleźć ponownie zrealizowane.Osłabienie jest nalot otrzymane Vaic w koronie Popradský czwarty spektakularny

AutoFinance Popradu – HK 36 Skalica. 4: 1 (1: 1, 2: 0, 1: 0) Cele: 3. S. Takáč (Škovira), 24 Kuľha (Koskinena) 40. Kuľha, 57. Vaic (Škovira) – hotele Klejna Kary 19: 5: 3 do 2 min, moc odgrywa: 0: 0, rozcieńczenie: 0: 2, ustalono: Goga – Kacej, świerk, 2660 widzowie

Poprad Melicherčík – Pentikäinen R. Suchy D. Brejčák, Kovacevic Fabian Joachim D. Kramár – R. Rapáč, Koskinena bezwładnie – P. Svitana, Bălan Vaic – Škovira A. Kroták S. Takáč – Miroslav Hlinka

Skalica Lakosil – Vyrubalík, Šmach I. Jankovič, Kloz T. Magušín, Jaborník, kulki – Pálffy R. Školiak J.Gruszki – T. Višňovský, Lušňák, Obdržálek – M. Šátek, Holovič, Kutálek – J. Jurík, Klejna R. Konečný

Ladislav Svozil, trener Popradu „W przeciwieństwie do tego, poprzednie pojedynki z Skalica graliśmy tak otwarty hokej. zrobiliśmy znacznie mniej błędów niż w poprzednich meczach. Dzisiaj mamy przeliczone ich szanse, choć mieliśmy ich mniej. wynikiem jesteśmy wtedy odpowiedzialny za gry i szczególnie dobrej ustrážili obronnej. „

Peter Oremus, trener vitriol „każdy mecz gramy oczywiście żal. Jednym z celów jest naszym zespole trochę. możemy zbierać także zdobyliśmy dwie bramki jak straciliśmy w drugim okresie. To już postanowione. „