Są to ważne punkty, powiedział po zwycięstwie nad Olomouc Trpišovský

Olomouc w 24. rundzie ligi przegrał 1: 2 w Libercu i skomplikować walkę uratować. Domem dla Slovan ubezpieczony czwarte miejsce, które ma już pięć punktów przewagi dla Slavia. W Nysa już w drugiej minucie otworzył wynik Holender Kevin Luckassen w drugiej połowie powiedział Petr Ševčík, ale Zdeněk Folprecht postanowił zamknąć wygranej gospodarzy. Wnioski mecz nedohrál wykluczone Sigma bramkarz Miloš Buchta.

Liberec zaczęło się dobrze i już od pierwszego zdarzenia było egzekwowane. Coufalův dośrodkowaniu z prawej strony, aby dostać się do pola karnego do Luckassenovi że nechytatelným salwa złamał kok. „Chcieliśmy, aby aktywnie wejść do gry, które nie powiodło się, ponieważ pierwsza akcja ofensywna Liberec przyznał. To było trochę bezpośrednie.Jeszcze w pierwszej połowie nie graliśmy dobrze, „powiedział trener Hana rekrut Václav Jílek.

Olomouc do chorego strzale przeszłości wielu szans nie przygotować. Strona gdy byli aktywni, ale brakowało kończąc cicho. Niedokładne były próbuje VÚCHEM, Bakos í Bartla, który Buchta rzucił swój cel.

Liberec rzucił szanse na początku drugiej połowy, pręty są tak dopasowane i pociski Coufal Breiteho. 69 minut i przyszedł Slovan karę . Po nieudanej nagłówku Sykora piłka dostaje Sevcik, zapchane holu i ziemia-blow pokonał Koubek.

„W drugiej połowie zaczęliśmy znowu dobrze, mieliśmy pewne ciśnienie i szanse, a gra ma łącznie Pod kontrolą.Praktycznie od zera, zrobiliśmy poważny błąd w defensywie i Sevcik wyrównane „ powiedział trener Slovan Jindřich Trpišovský.

bramkarz Liberec ale osiem minut akcja założył punktacji długa akcja dla Bakos, który z lewej strony Partia znaleźć dokładnie hlavičkujícího Folprecht. To może w końcu trzeba ubezpieczyć ołowiu Severočechů ale blisko rozbiły na ciastka, a także chwil później autor pierwszej klubów Luckassen.

„Potem kontynuowaliśmy trwonienie szans i do ostatniej chwili obawialiśmy się o wynik. Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ są one ważne punkty.Dzisiaj mieliśmy więcej szans niż miał na wiosnę, „ powiedział Trpišovský.

Olomouc bramkarz w piątym regulacji minut pokazał nieoczekiwany krótką chwilę po faulu zwalniając Pulkrab powrócił pierwszy ciąg, a następnie nagłówka i sędzia otrzymał czerwoną kartkę. Goście rozgrywa się w ostatniej minuty bramkowej znalazł Falta. „bramkarz nie może osłabić ten zespół. To od niego niewybaczalnego błędu. Może się zdarzyć, ale każdy musi ponosić za nią odpowiedzialności, „ poglądach życica.