Rosyjski bogate liście Kreuzigerovu stabilny: Kto lewo będzie pieprzył!

rosyjski milioner Oleg Tińkow po nadchodzącym sezonie będzie sprzedawać swój zespół na rowerze, dla których wyścigi i czeski kolarz Roman Kreuziger. Wedle jego słów, podczas zespół wsparcia pięciu Tinkoff Bank osiągnął swoje cele marketingowe. Tinková również zły, że znalazł poparcia w jego wysiłkach na rzecz reform profesjonalnej jazdy na rowerze.

Większość jeźdźców rosyjskie stajni w przyszłym sezonie po wygaśnięciu kontraktu. Wyjątkiem są słowacki mistrz Peter Sagan i Polák Rafal Majka, którzy mają kontrakty na rok 2017

Zespół Dyrektor Stefano Feltrin przez serwer Cyclingnews już szuka potencjalnych nabywców. Jeśli to się nie powiedzie, stabilny po następnym sezonie jest skończona.

„W przyszłym sezonie wszystkie umowy i sponsorzy zabezpieczone, ale będzie to ostatni sezon dla Banku Tinkoff dla mnie.Mam nadzieję, że ludzie moje powody zrozumie i będzie im dlaczego profesjonalny kolarstwo stracił faceta, że ​​spędził ponad 60 milionów euro i sportu, którą kocha, „powiedziała Tinková powiedział Cyclingnews podczas obozu treningowego Zespołu na Wyspach Kanaryjskich.

< p> w październiku ogłosił odejście od sponsora zespołu długoletniego duńskiej firmy maklerskiej Saxo Banku. w ciągu roku, pozostawiając trwały i Tinková, które w ostatnich latach ze względu zamieszała na rowerze wody.

„Pierwszy bank Tinkoff sponsorowany zespołu do pięciu lat ze względu na właśnie punktu widzenia marketingu. Nie jesteśmy globalnym bankiem a sytuacja gospodarcza w Rosji nie jest idealny. Zdecydowaliśmy, że od 2017 roku będziemy marketing pieniądze być kierowane do reklamy telewizyjnej, „powiedział Tinková.

” To jest logiczne, strona biznesowa mojej decyzji.Drugi jest bardziej skomplikowane i bardziej osobiste, „powiedział sedmačtyřicetiletý rosyjski biznesmen.” Okazało się, że nikt nie chce mi pomóc zmienić model biznesowy rowerowej. Dwa lub trzy lata walczyłem z ASO (organizator m.in. Tour de France) i UCI, starałem się znaleźć nowe zysków z praw do transmisji, sprzedaży biletów i pamiątek, ale nikt mnie nie wspiera. W tym roku czułem się jak Don Kichot. Gdy nikt nie troszczy się o przyszłość sportu, dlaczego ja? Pieprzyć ich. W styczniu 2017 roku jej wsiąść do samolotu i polecieć do domu, aby rozpocząć działalność gospodarczą i cieszyć się życiem.Wszyscy w kolarstwie pozostanie będzie w piekle „powiedział Tinková.

Zarządzanie UCI nazywany głupcem niedawno zgłoszonego planu przyznania zespołów licencję na trzy lata.” Zespoły potrzebują kapitału, aby przetrwać i rozwijać , Licencje są potrzebne, przez co najmniej pięć lat. Musi istnieć rynek transferowy w piłce nożnej, tak, że mogę teraz sprzedać Petera Sagana i zarabiać pieniądze. Niestety, profesjonalny kolarstwo ma wizji strategicznej. Każdy ogląda tylko dwanaście miesięcy naprzód. Jestem biznesmenem, a ja pracuję z myślą o 60 lub nawet 90 miesięcy. Strategia do dwunastu miesięcy nie może nic osiągnąć, „powiedział Tinková.