Roland Garros: Historia przychodzi znowu żyje

VIDEO, FOTOGALERIA – Plotka głosi, że najtrudniejszy turniej na świecie jest francuski Open w Paryżu. Unieść Puchar muszkieterowie nad głową jest rzeczą naprawdę jest więcej niż trudne. Niekończące się wiele godzin mecze na pomarańczowy powierzchniowych tenisistów warte dużo siły roboczej. Zastanawiasz się, jak słynny turniej ale faktycznie urodził?

francuski zaszokował świat

W 1927 roku zaszokował francuskich muszkieterów tenisowe Świat, wygrali Puchar Davisa na strychu aż nieustraszonego Stanach Zjednoczonych. Jacques kwartet „To” Brugnon, Jean Borotra Henri Cochet i René Lacoste, jednak przyjmuje wyzwanie swojego pokonanego rywala na rewanż, tym razem na gruncie Francji.

wielkiego wydarzenia wymaga także wielkich czynów, więc turniej przyjął swoją obecną nazwę – Roland Garros.Zastanawiasz się, po której słynny turniej nosi jego imię? Wtedy uwierzyć, że Roland Garros był francuskim pilotem, który w dniu 23 września 1913 roku jako pierwszy człowiek przeleciał nad Morzem Śródziemnym.Galusowy bohater zmarł dziesięć lat po pamiętnej wydajności.

półfinałowej walce między Nadal i Federer w 2005


Tenis nie myślał.

Po wojnie jednak, że koło historii obrócił turnieju Paris we właściwym kierunku. Roland Garros zdobył naczelnych turnieju Grand Slam, który został po raz pierwszy otwarty dla wszystkich tenisistów na otwartym era w

1968. historii zawsze złote litery podpisanej zwycięzca sześciu czas Björn Borg, Ivan Lendl, Mats Wilander, Gustavo Kuerten i wiele innych.Nowoczesne korty bohater glina jest panujący światowym liderem i król pomarańczowy powierzchnia Rafael Nadal, który w ciągu ostatnich czterech turniejach robił z rywalami solidnym partnerem sparing

.

 zdjęcie

słowa kluczowe tematy: sport, tenis, Roland Garros, historia