Rodzice położył nam smutno rywale. Froom Tour zdecydował się na pierwszym wzgórzu?

Nic nie zrezygnować tytuł Tour de France nadal zamierzają walczyć. Ale choć przyznaje: „Chris Froome jest w ogromnej postaci. Rodzice położył nam prawidłowo. „Najbardziej rywali Hats off Chris Froomem prowadzącej człowieka rzędu 102 edycji słynnego wyścigu. Brit ucieczka po ich pomyślnym wspiąć się na mecie 10. etapu prowadzi prawie trzy minuty, a on powoli zaczyna szeptać, czy tegoroczny Tour nie jest rozstrzygnięte.

„Chris jest silniejsza niż każdy z nas.Jego tempo pod górę była zbyt wysoka dla mnie, aby ją zachować, „powiedział przy wszystkich spolufavority Nairo Quintana, ostatni z tych, którzy Froomem poleciał we wczorajszym pierwszym etapie górskim.

Resist przeważająca Froomovu początek 6500 metrów przed metą nie mógł.

„położył na nas naprawdę trudne. Wszyscy stracili na nim: van Garderen, Rodriguez, nawet Contador. Myśleliśmy o sobie, że jesteśmy lepiej.Teraz będzie to dla nas bardzo trudne, „powiedział obronie mistrz Vincenzo Nibali, kolejny zabitego kandydatów do całkowitego zwycięstwa.

Jak Brytyjczycy chudy złapać, gdy pierwsza próba w górach im uderzyć tak źle, to jest teraz wszyscy członkowie elity. Ale będą musieli radzić sobie dobrze z własnych zmartwień. Nibalimu zabraknie asystent Lars Boom, który składa się z Astany opuszczony z powodu grypy i gorączki, Contador smucić po stwierdzeniu raka u Ivana Bassa.

Contador nie mógł oddychać

„Mam wtorek nenabrat władzy wielka strata, ale nie mogłam oddychać, nie mogłam poczuć jego stopy. Nie wiem dlaczego.To był naprawdę zły dzień „, przyznał Hiszpan skruszony, szukając rzadkich podwójne, więc wygranie Giro i Tour w tym samym roku. „Priorytetem jest teraz usiąść, odpocząć, położyć nasze głowy razem i zobaczyć, co się dzieje. Następnie podjąć odpowiednie działania „postawił sobie za cel

Jego głowa potrząsnął i Nibali.” Fizycznie czuję się dobrze, tylko z samym sobą Nie mogę wycisnąć. Nie jestem z pewnością jeden Nibali z ubiegłego roku „

Bardzo podobny atak, który odbył się wczoraj jego piątym etapie zwycięstwo w Tour de France w życiu, Froom przedstawiony dwa lata temu na jego doskonałe osiągi w innym trudnym wzgórza. – Mont Ventoux.I nie było żadnej przerwy powietrznej w kawałkach Richie Porte, w najlepszym możliwym momencie Froom wystrzelił do przodu i nikt inny nie dogonił go.

Następnie manewr zdecydował o jego zwycięstwie. Fani obawiają się, że jest to zdecydował nawet wcześniej – po 10. etapie wtorkowej. Że nie jest już napięta.

Do tej pory ubój mistrzów, ale wciąż próbuje dramatyzować show.

„Mamy nadzieję i czekać na słabszy dzień mogą nie być tak uprzejmy. Chris jest tylko jeden, jest podatny jak każda inna. Dwa lata temu, możemy zobaczyć, że pod koniec był tak silny. trzeba będzie walczyć do końca „, wzywa Quintana.