Partizan ominęło to dobra okazja Augsburg szacunek dla premiera kolejnego

Belgrad.Niemiecki klub piłkarski FC Augsburg Rezerwuj teraz na jego premierze na europejskiej scenie kubek zagra w šestnásťfinále Ligi Europejskiej UEFA.

Zdecydował o czwartkowym pojedynku na trawniku serbskiej Partizan Belgrad, gdzie bundesligista zawału wygrał w ciągu 3: 1 i zajął drugie sekwencyjny szczebel w L-grupy.

Słynny serbski klub miał dobrą okazję pracować przez jedenaście lat w fazie pucharowej wiosna jednym z europejskich pucharów.

obwodów trener Ljubinka Druloviča się przed ostatnim cyklu bardzo dobrej pozycji.

Była jedną z nich druga grupa L miejsce z dziewięcioma punktami i jak Partizan wygrał pierwsze dwustronne spotkanie w Augsburg 3: 1, procedura dość i teoretycznie wygrać 0: 2nd

Partizan ostatnio wystawił w Pucharze Europy po zimowej przerwie w sezonie 2004/05.Osiem dawny Puchar UEFA później wystawiał mistrz macierzystych CSKA Moskwa.

„Nikt nam wierzyć, że możemy osiągnąć taki wynik. Jestem bardzo zadowolony, i chwalić swojego zespołu. Przed fantastyczna publiczność w Belgradzie dzielnie przechowywane. Osiągnęliśmy wielkie zwycięstwo przeciwko dobrym przeciwnikiem”, powiedział portal Blic sportowe Pomeczowe słowa trener Markus Weinzierla Bawarczycy.

odpowiednika dla krajowego opracowano korzystny. Już w 11ucieczki Cameroonian Aboubakar Oumarou min obstrelil wiele mija marwin Hitza. Otwarcie Celem gry (1: 0)

niemiecki poseł dostał się grać na prowadzenie tuż przed szczęśliwym końcem pierwszej połowy, a tuż po przerwie prowadzenie.

„czarno-białe” zahadzovali szansa jedna po drugiej, w szczególności w celu zwanego ciężko strzał Nikola Ninkovic 73 minut, który wylądował na poprzeczce.

wstrząs przedstawia domu przez 89 minut. Paraguajčan Raúl Bobadilla dodał trzecią bramkę wyrównującą, a w tej chwili wysłał je śledzić na drugim miejscu kosztem Partizan. Przepływ wyrównawczy cel (1: 3)

największą gwiazdą krajowego Andrija Živkovič startu meczu, bo w 81.Wędrował przez drugą żółtą kartkę początku powieki.

„Pierwsza karta nie zasługują. Jeśli chodzi o drugie, to było w ogniu walki, a ja nie wiedziałem, że mam trafił rękę. Brakowało nam dobrą okazję nie powinien przegapić. Zaczęliśmy dobrze, ale znowu zrobiliśmy błędy, po których łatwo ustąpił. to jest dla mnie najgorsze wygrana w życiu „, powiedział po spotkaniu rozczarowany Zivkovic, mistrz świata w ciągu 20 lat od tegorocznych mistrzostw w Nowej Zelandii. //

Tuga Wysłany przez Blic Sport w czwartek, 10 grudnia 2015

„Wszystko, co mieliśmy w naszych rękach, jesteśmy bardzo smutne. Celem że otrzymaliśmy pod koniec pierwszej połowy. on zakłócony plany. mam żadnego wytłumaczenia na to, oczywiście, że to chwilowa utrata koncentracji.Gracze nie zasługują na to, ale czasami takie jest życie „, powiedział dla Blic Sport trener krajowy Ljubinko Drulovič. //

Analiza Krah black & Belihul Wysłany przez Blic Sport w czwartek, 10 grudnia 2015