Pardubice koniec sezonu wzmocnienia bramkarz Hübl, silnik pomaga mistrz świata

Hokej bramkarz Jaroslav Hübl odchodzi od Litwinowa Pardubice. Dynamo-letni bramkarz, który powinien tworzyć parę Martin Ruzicka, przystosowany do współpracy z końcem sezonu. Wielki wzmocnienie wygrał i Major League silnika Czech Budejovice

„Jego zaangażowanie chcą poprawić ten post. Jaroslav Hübl jest bramkarz jakości, ma doświadczenie, które będzie bardzo ważne w dalszej części sezonu. Wierzymy, że ciężkie walki, które na końcu tej trudnej rok oczekiwania, pomóż nam „, powiedział dyrektor generalny i szef trener Dynamo Pavel Rohlík na stronie internetowej klubu.

Hübl pracował przez ostatnie trzy sezony w Bolzano w międzynarodowej ligi EBEL, który w 2014 roku obchodził tytuł.Przed rozpoczęciem sezonu było przetestowanie w Litwinowa, który w przeszłości Koszulka ubrany, a następnie podpisał kontrakt z klubem. Verva o odszkodowanie do długotrwałego złego Michaela Petráska że już jednak uzdrowiony, a więc Czechy Północne Hubli teraz zwolniony.

„Kontakty byliśmy miesiąc temu, przed świętami nasiliły i pod koniec roku umówiliśmy się współpraca „, powiedział Hübl, którzy dla Litwinow odchytal czterech meczach i pomógł zespołowi trzech zwycięstw. Pracował na farmie w ekstraklasie najwięcej.

W Pardubicach pierwszy wyszkolony dzisiaj i będzie gotowy do gry już w meczu wieczorem na lodzie Mlada Boleslav. „Chłopaki przyjął mnie idealnie, trening był dobry, nie mogę się doczekać do wieczora.Mam nadzieję, że będę wzmocnienie zespołu i pomóc podnieść stół „, dodał Pochodzący z Chomutov, który vv największą konkurencję odchytal 256 meczów.

Jeśli Hübl dla płyt Pardubice, staje się szósty bramkarz, który jako ostatni zespół konkurencja pasuje do wdrożenia. Jersey Dynamo już odkrył Brandon Maxwell, Ondřej Kacetl Martin Růžička, Jakub Štěpánek i młodszy Mediolan Klouček.Maxwell, Kacetl i Stepanek już działa gdzie indziej.

Silnika wygrał Mistrzostwa Świata

Major hokeista ligi Czech Budejovice wzmocnienia obrońca Filip Novak. Letni mistrz świata z 2010 roku pracował w tym sezonie w Pardubicach, a następnie w Slovan Bratysława w Lidze Continental, teraz chce klub rodzic pomóc wrócić do Extraliga.

„Cały Czech Budejovice żyć silnik, marzeniem każdego z przejściem do Ekstraliga nawet pochłonęła mnie ta atmosfera.Zespół tutaj sprawdza się doskonale, co prowadzi do stołu i wierzę w to szybko dopasować i wszystko się ułoży „powiedział Smith, który jest z zespołem przygotowania przed jej zaangażowanie Pardubice.” Chłopcy i trenerzy wiedzą i mam nadzieję, pomogą Ci zrobić to, co wszyscy Życzymy, „powiedział dwa razy zwycięzca zwycięzcy Puchar Gagarina w fazie playoff KHL.

Koszulka Czech Budejovice w najwyższej lidze Novak ubrany jedynie w sezonie 2007/08 po powrocie z zagranicy. po roku wyjechał do Rosji, gdzie grał dla Dinamo Ryga, Balashikha, Moscow Dynamo, Slovan Bratysława i Czelabińsk.

Ciągnik lato skończyło, a następnie zgodził się na miesięczny kontrakt z Pardubic, do której wstąpił dziewięć gier z bilansu bramek i trzy asysty.Następnie wrócił do KHL i grał Slovan, gdzie jednak miesięcy zakończony również.

„Philip jest ogromna figura, wierzymy, będzie to jeden z liderów i pomaga nam w tym sezonie, aby zrobić coś, co będzie długo pamiętać „, powiedział dyrektor generalny Stanislav Bednařík adresu zwrotnego, który ma na swoim koncie i 17 gier w NHL Ottawa i Columbus. Pierwsza liga Novak może być pierwszy hit w sobotę lidera konkursu powita drugą Kladno.