Ostateczna idzie do bitwy! Tytuł może służyć jako bilet i sprawdzić milionów

Podobnie jak Bob Dylan w swoim przeboju puka niebios drzwi. Jeżeli bokser jutro Lukáš Konečný w Brnie pokonując Francuza Salim Larbiho uzyskać pierwszą czeską w historii tytułu zawodowego mistrza świata, bliżej gwiazd sporcie. Pas WBO mistrz w wadze do 69,8 kg może służyć jako bilet do USA wśród elity, jak również czek na miliony euro.

The World Championship Boxing już w 2008 roku, to powtarza się jutro. Ponadto, mistrz Europy i Unii Europejskiej. ostatnich pięciu lat Luke’a stabilnego członka najwęższym końcówki. Największe gwiazdy nim jednak również uznać, aby rywalizować z którym nie warto walczyć.

Bijeca usteckiego jest bardzo niebezpieczne ze względu na jego niemiecki i stabilny SES nie oferuje takich pieniędzy.Połączenie to sport, w połączeniu z backstage szyfruje warte ryzyka. Zamiast milionów dolarów lub euro porusza czeskie asa w rzędu kilku milionów.

Jednak ta sytuacja może się zmienić jutro. Ostateczna hala w Brnie Vodova konkurować Salim Larbim z Francji do tymczasowego tytułu WBO świata w wadze do 69,8 kg. Jeśli wygra, który jako ulubione, aby wygrać z kursem 1.15: 1 dostaje się do najwęższych szczytów i zwiększyć jego cenę />

.

„aktorzy aktorzy walczą o tytuł mistrza świata w boksie w middleweight

Jeśli stracę wszystko spadnie i będę myśleć o przejściu na emeryturę „, mówi finału.Wie, że bez pasa bezpieczeństwa jest tylko wierzchołek mały bokser znaczeniu regionalnym.

W tym samym czasie przyznaje, że przed podobne rozważania musi potwierdzić swoją rolę. Jeśli Larbiho pokonuje, powinien być zgodny z zasadami ciągu 90 dni od ostatniej walki z mistrzem WBO Zaurbekem Bajsangurovem.
Rosyjskiej pojedynku, podczas gdy on planowany na 10 marca, ale rywal spadła z powodu kontuzji />