Nie zapomnij umieścić na parapecie kwiatka

    Nie zapomnij umieścić na parapecie kwiatka – dla większego komfortu i oczyszczania powietrza. Naszym zdaniem, w naszym Rozpatrywanie projektu brakuje mieszka na zielono.

Cóż, to wszystko. Mamy nadzieję, że te proste wskazówki i prawdziwym przykładem przebudową dziecka z dalekiej Filipiny pomoże Ci stworzyć wyszukane i piękny design pokoju dziecka. Po tym wszystkim, nawet w Chruszczowa, można stworzyć przytulne wnętrze pokoju dziecięcego.

detsk40

Pokój dziecięcy z 6 metrów kwadratowych. m, podczas gdy nie przestronne, ale może pomieścić wszystko, co potrzebne dla dziecka – łóżko i uczyć się, szafę i mały plac zabaw. Najważniejsze – to jest staranne planowanie, właściwe kolory, funkcjonalne meble i dbałość o szczegóły. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak stworzyć projekt dziewczynki w pokoju lub nastoletnich chłopców lub małych dzieci.
spektrum kolorów

Podstawą wnętrza, czyli podłogi, ściany, duże meble w małym 6-merów dziecka muszą być sformułowane w jasnych kolorach.

Należy zwrócić szczególną uwagę na dekorację ścian, bo są wnętrza tła. Mogą być biały, jasnoszary, beżowy lub pastelowy odcień. Jeżeli światło w pokoju nie wystarczy, albo okna skierowane na północ, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do białych lub ciepłych odcieniach, takich jak mleko, śmietana lub jasnego beżu, na przykład we wnętrzu obszaru dla dzieci z nieco mniej niż 6 metrów kwadratowych. metrów (2,88 x 2 m).

Ściany w kolorze kremowym wnętrzem z 6-metrowych Bajkowe

Jeśli światło w pokoju, a wręcz przeciwnie, zbyt dużo, należy dać pierwszeństwo orzeźwiającym chłodne kolory – jasnoszary lub niebieski. A jednak, to najlepiej, aby „zwiększyć” przestrzeń i odbija światło jest „białe”.

Małe dziecko w bieli

Podłogi i meble mogą być białe lub mają odcień jasnego drewna, takich jak dąb bielony lub popiołu.