Moska widzi Schmiedlova tenisista w top 100, dwa lata później

Bratysława. Dzięki Karolina Schmiedlova Roland Garros miał tenisa słowacki ponownie po pięciu latach obecności w finale młodszych singli Wielkiego Szlema, aw przypadku 17-letniego trenera odwrócenia Milana Martinca powstaje pytanie, gdzie można go Koszyce rodzimy w pozycji kobiecej dokręcić.

Zwycięzca Junior US Open 2007 Kristína Kučová nie został w ciągu pierwszych stu młodszych singli WTA finalista Wimbledonu w 2006 Magdaléna Rybáriková był najlepszy w 40. miejscu.

Dla chłopców mieć Martin Kližan, Młodzieżowy zwycięzca Roland Garros w 2006 roku, obecnie swoje maksimum na 60. miejscu i półfinalistą w Paryżu w 2005 roku gliny Lukáš Lacko jeszcze dwa miejsca wyższe.Jest pracowity, oszczędny

„Z utalentowanych graczy, którzy byli w National Tennis Center, jesteśmy po ich wszechobecnej sukces w kategorii Junior, różne doświadczenia”, powiedział Sekretarz Generalny STZ Igor Moška.

” Rybarikova po finale Wimbledonu dostał się do pierwszej 100 w ciągu około dwóch i pół roku, podczas gdy chłopcy Lacko Klizan to trwało dłużej. – około pięciu lat Kristína Kučová setki największego zbliżenia, ale dla osobistych problemach kariery nie mógł poruszać się w dobrym kierunku. Skąd mam wiedzieć, Schmiedlova – pracowity, sumienny, pokorny – liczę go w pierwszej 100 jest walka już ponad półtora lub dwa lata „.

Karolína Schmiedlová jest nowością w rankingu wśród kobiet 310.miejsce i stanowisko Junior przekąska.

Wśród aktywny gracz sobie dwanaście Świat Dominika Cibulková i Daniela Hantuchová, który był piąty w styczniu 2003 roku, nie ulegają programu NTC. Pierwszy z nich udało przejście z kategorii młodzieżowej jak rakieta, Hantuchova był jednym z najlepszych na świecie teraz jako junior. Ulubiony glina

Trener Martinec prowadzi Schmiedlova NTC w ciągu trzech lat.

„Wielu z nas pracuje nad technologią, ale wciąż ma rezerwy”, powiedział doświadczony lekarza. „To jest męczący, obchodzą swoje obrażenia. W innym przygotowania chcemy skupić się na zwiększaniu gier agresji szczególnie z forhend stronie i poprawy gry powietrza w sieci. ”

Schmiedlová rozpoczęła w tym roku w większym stopniu kobiet turnieju gry.Na popularnym sądu gliny wygranej w Antalya, Turcja, Niemcy Bad Saarow, Włochy Brescia cztery turnieje obniżyła tyłu. Wyciągnął przewód 23 zwycięskich meczów. Na junior Roland Garros udał się pewniej opanowali trudną dużo.

„Zbliżając Wimbledon, ale przed junior konkurencji na trawie w Londynie wolałbym starty w turniejach kobiecych”, powiedziała. „Gdybym zgromadził wystarczającą ilość punktów na koniec lata bym dostał w ramach kwalifikacji do USA Otwórz.


wymagało to około 220 rankingów.miejsc. „Hrbatý radzi turnieje zabaw dla kobiet

Dominik Hrbatý sukces Schmiedlova w Paryżu nauczył się w Koszycach, dawny świat dwanaście gra na tradycyjnym challengeri.

” Karolina nie będzie już koncentruje się na kobiety turnieju grać z silniejszego sie. Tak więc Performance-shift „, poradził były gracz Davis Cup. „NTC ma dalszych postępów bardzo dobrych warunkach.”

Na pytanie, jakie kolejne kroki zrobiłby gdyby był Schmiedlova ojciec myślał przez chwilę.

„W czasie, szuka jej trener z doświadczeniem ze świata tenisa „, powiedział. „On wie, co dla mnie podczas przełączania między mężczyznami oznaczało pracę Marian Vajda. I okazuje się, że nawet jeśli Martina Kližana.Kiedy dotarł do Karol Kucera, jego talent jest w pełni rozwinięty. „

Opisane produkty kupisz w sklepie – Wyoskiej jakości meble