Kukal: Wesoła może być świetnym graczem. Berdych na Grand Slam

Czech porywający Derby ćwierćfinał wygrał Wimbledon. Z tym, ale Tomáš Berdych pewno nie chce rozstrzygać.


Wręcz przeciwnie. Dziewiąty na świecie po pięciu dramatu z Jiri Vesely otwiera drogę znacznie wyższa, Pająk trawy Grand Slam wygląda przyjemnie. „Ten turniej może on reputacji”, powiedział w wywiadzie iSport.cz ekspert tenisowy Jan Kukal.

Veselý jego bardziej znany rodak opór tyle, ile mógł. W Londynie grała istotną turnieju i bardzo pewny siebie. W poniedziałek, odwrócił w sumie pięć punktów dopasowania i pchnął mecz w piątym planie. Berdych próżno zdenerwowany, że wniosek był nieregularny z powodu ciemności do swego „urząd” miał we wtorek dohrávku.

Ale Berdych w kluczowy zestaw niczego przypadkowi lewej.Choć raz złamał wesoły usługę wygrał 6: 3 i pilnować postępów ośmiu najlepszych tenisistów na Wimbledonie

„To był piękny mecz.. W końcu okazało się doświadczenie Berdych. Grał bardzo dobrze skoncentrowany i dał świetny występ, „powiedział czeski pojedynek byłego kapitana Czech Davis Cup Jan Kukal. „Jolly jest niezbędna, jeśli upadnie pierwszą usługę, czy nie. Wczoraj (poniedziałek) Tomas drażnić, dziś potrząsnął również, to widać, że ma wielki tenis. Ale nie wierzę, że mecz można wygrać, z którą czułem. „

Wkrótce dwadzieścia trzy Czeska tenisistka opuścił sąd pokonany, ale wielki aplauz publiczności. Widzów w Londynie doceniał wielkie wysiłki z zewnątrz i nawet w poniedziałek Vesely mocno popierane.Utalentowany gracz zagrał swój najlepszy Grand Slam i opuszcza Londyn z przekonaniem, że poprawa wydajności kopać w następnym etapie kariery.

„Cały problem polega na Vesely forehand. Wcześniej grał w pozycji pionowej i poszedł w szoku, regulacji i poprawa jest widoczna tam. W dohrávce Tomas jednak pokazał, że ta poprawa jest świeże, wielokrotnie go zdradził. Nie musi nadal pracować, a także praca nóg, „zauważył Kukal.

” Ale poza tym ma wszystkie warunki, aby być wielkim graczem. Ma doskonałą obsługę, pewność backhand, nadal powinno iść więcej do siatki. Ale ma wystarczająco dużo czasu, to szczyt kariery młodego zawodnika kiedyś w ciągu najbliższych 28 lat. Do tenisa Czeskiej jest to bardzo ważne, że to dobry młody zawodnik grał.Wesoły jednoznacznie mówi o tym była drugim singlista. „

postać blaszki Berdych po ruchliwych typowanie otwiera wielkie szanse z końcowych rund. Ćwierćfinał zagra z utalentowany Francuz Lucas Pouille, będzie to ich pierwszy wzajemne dopasowanie. Jeśli pojedynek z 30. piłkarzem na świecie można zrobić, chyba trafić na Andy Murray (który gra do ćwierćfinału na Tsonga) na dowolny końcowy jest drugą częścią największego pająka aspiranta Roger Federer.

„Thomas obecnie nie ma trenera, ale Londyn ma żonę i rodziców potrzebny spokój i jest w świetnej formie. Grał tam i finały (w 2010 r pokonać Nadala 0:.. 3 zestawy, Ed AUT). Jeżeli zawarcie karierę bez wygranej w Grand Slam, będzie to wielka szkoda.Z pewnością to, „powiedział Kukal.

” Może on mieć ten turniej reputacji. Z góry wygląda jak pająk na Federera. Z nim i Murray może grać. I pomóc mu pojedynek z Vesely. Te mecze są trudne fizycznie męczący, ale psychika jest doskonała. „

Berdych sześć lat należy do pierwszej dziesiątki, szanowany jako jeden z najbardziej niezawodnych graczy na obwodzie. „Pokonując przeciwników miejsca poniżej nich, ale z graczami TOP 4 ma słabą równowagę. Kontynuował jego gra cały sądu grę z kilkoma wspaniałymi podstawowych uderzeń, ale najlepiej nie wystarcza. Pilnie potrzebuje nowego impulsu, aby przejść do znacznie większego ryzyka „powiedział Kukal.

” Kiedy Murray zagra jak Murray, nie ma szans.Kluczem do sukcesu jest procent pierwszego serwisu do niego mógłby zagrać mocno grę. Ale nie odpisuje Francuz, on jest młody, utalentowany gracz. Zagramy jutro (środa), Tomáš dużo czasu na odpoczynek nie jest „, powiedział Kukal.

piwa regionalne