Kreuzigerově duszno w stodole? Bohemia miał dla Contadora na dywanie

One Czech jeździec w ucieczce, a drugi pod kontrolą mediów – a tym samym pojawiła się wczoraj w Tour de France. Eksperci go z powrotem tam na imprezy w środowym etapie, gdzie wydajność zespołu Tinkoff spowodowało wiele spekulacji i wstydu, które włączyło Roman Kreuzigra. Który został według oficjalnej wersji zostać pouczeni, aby pobrać na końcu Alberto Contador, ale tak się nie stało. Czech Domestik zakończone w ciągu 20 sekund, wyprzedzając lidera Tinkoffu.

„Co widziałeś w telewizji nie była nasza taktyka”, powiedział jeden z dyrektorów sportowych Steven De Jongh stabilny w rozmowie z serwerem Cyclingnews. „Cztery razy mamy samochód zespół dał instrukcje do rzymskich i rzeczy nie poszło zgodnie z planem.Rozmawiałem z Romanem po scenie, a on powiedział, że to był Alberto, jeden i pół kilometrów przed metą trzyma. Powiedziałem mu: Romane, gdy coś w etapie powiedzieć, nie ma powodu. Taka jest moja opinia, nie chcę, aby utrudnić więcej „de Jongh cytowany serwer.

Czeski kierowca sprzeciwił się spekulacje, że doprowadził do Etapu siebie, aby poprawić swoją pozycję w klasyfikacji generalnej. „To nie jest historia”, powiedział tego samego źródła co de Jongh. „To była zła komunikacja. Powiedziałem w kryteriach du Dauphiné, że musimy pracować na komunikację, a to wszystko. Podczas wyścigów muszą komunikować się, aby wszystko jasne. Rozmawiałem z Albert, i to wielki mistrz.Nie mamy żadnego problemu z siebie „powiedział Kreuziger

W końcu, Contador powiedział wyraźnie:”. W końcu to był dość bałagan, ale nie daję jej dużo na wadze. Większym problemem jest moje stopy, dlaczego nie działają. To jest prawdziwy problem „, powiedział. Musi odzyskać weekend, kiedy porusza się całkowicie do góry. Wtedy to miał być za późno.

Według Cyclingnews sprawozdawca proběhal jeden zespół burzliwe debaty prostu musiał kryteriów du Dauphiné. Stres może również zwiększyć się publicznie znany fakt, że Tinkoff po zakończeniu sezonu i jeźdźców negocjowania nowych umów. Czyniąc im żadnej dobry wynik może znacznie pomóc.

Contador jest stajnie Trek-Segafredo.Kreuziger musi być w grupie zawodników, których Hiszpan chce mieć po swojej stronie w nowej zaangażowania.

Tour de France jest dodatkowo Contador zakłócone przez uraz i przyznał, że nie może być jeden dla prób Tinkoff walczyć najlepszy ogólny ranking. Kto przyjdzie do wielu jako plan B? Wtedy byłoby znacznie w grze tylko Kreuziger. Jego stan i niewielka strata czasu rejestrowane.

Dyrektor zespołu Sean Yates uważa, że ​​niepewność co do kolejnej umowy na zawodników podczas Tour de France działać. „Ale musimy być w stanie kontrolować,” powiedział w kategoriach ogólnych. Szczególna sytuacja środowym etapie dodaje: „Alberto i Roman były w grupie przedniej i Roman nie czekał. Nie powiedziałbym, że to nieporozumienie w komunikacji.Z mojego punktu widzenia, to jest oczywiste, co się wydarzy, ale to już mówiliśmy, „powiedział Yates.