Jeżeli wniosek jest słyszalny

Jeżeli wniosek jest słyszalny w postaci formularza zamówienia lub podrażniona, wynik nie czekał. To zabija chęć zrobienia czegokolwiek. Dobrze popracować razem. Mama w kuchni, aby pomóc oczyścić warzywa, podczas gdy mama robi zadanie trudniejsze. Ważne jest, aby zmotywować działania.

Czy złapiesz się myśleć, że dziecko zawsze trzeba przekonać, czasem podnieść głos, przysięgam, bo nie chce wstać z łóżka, aby umyć się na czas na śniadanie. Może to być konsekwencją ciągłych okrzyków: „Chodź szybko, ty Copan” „Ile razy można powiedzieć, że jest czas na sen!”

I tak rodzi upór dziecka. Nasze zwyczaje są stale rzucili, zmuszony do zrobienia czegoś, skarcić, a potem narzekają, że nie można go zmusić do zrobienia czegoś, nie prowadzą do dobra. Rada, mniejszy „get” dziecko krzyczy na niego. Być bardziej cierpliwy i mu zaufać.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę kondycję swojego syna lub córki. Ważne jest, aby nie przeciążać. Nie zmuszaj dzieci do przenoszenia dużych ciężarów, które nie mogą sobie pozwolić. Długi opiekować dzieci mniej. Aktywność fizyczna na własną rękę, nie tworzą kręgosłup może być przyczyną wielu chorób.

4

Ważne jest, że chce pracować. I za to musi czerpać przyjemność z pracy powierzonej mu. Więc obserwować dziecko i zobaczyć, że zastanawiał się, co powoduje, że wiele pozytywnych uczuć. Ale jak to osiągnąć?

Należy pamiętać, że dzieci naśladują swoich rodziców, więc o co prosicie go do zrobienia, przede wszystkim powinniśmy robić sami.

Żeby było ciekawiej, praca może stać się pewnego rodzaju gry, ale że był to ciekawe.

Dziecko musi zrozumieć, że ma ważną pracę. A robiąc to, będzie to korzystne.

Nawet jeśli praca nie jest wykonywana jakościowo, to na pewno chwalić dziecku nauczyć się być wdzięczny, nawet dla najbardziej nieznacznym pracy. I zapewnił go, że następnym razem będzie się starał i będzie jeszcze lepiej.

Ważne jest, aby dowiedzieć się, nie działa, od czasu do czasu, jednak zawsze. Dzieci muszą mieć pewność, ich obowiązki w domu, za które jest on odpowiedzialny. Uczy on być zorganizowany. I nie wykonać pracę dla niego.

Ale wszystkie te same myśli, dom – to nie koszary i dziecko – nie wojownikiem!

Chodzić zima przyniosła korzyść dziecka należy umieścić w porządku. W tym celu konieczne jest, aby brać pod uwagę nie tylko temperaturę na ulicy, ale przede wszystkim ogrzewać niedawno urodziła dziecko.