Halak dostał dwa gole z Ovechkin, ale znowu wygrał. Ósmy razem w rzędzie

Nowy Jork. Seria Słowacki bramkarz Jaroslava Haláka trwa. New York Islanders NHL zdobył ponad Waszyngtonie 3: 2 po dogrywce z vychytal Halak już ósme zwycięstwo z rzędu.

Słowacki bramkarz Dostal obie bramki z największą gwiazdą gościa Alexandra Ovečkina zarówno spadła w power play Washington od typowego parkietu rosyjskiego napastnika. Halak miał 25 udanych interwencji, zdobył decydującą bramkę w nadgodzinach Captain Islanders John Tavares.

Halak dostał wraz z ośmioma zwycięstwami zaledwie dziesięć bramek. „Każdy z siebie dała maksimum. I, oczywiście, Wiosna łapie idealnie. Chcemy nadal utrzymać passę” powiedział Tavares.

Zwycięstwo w domu dla dziesięciu ostatnich jedenastu meczów i piąty z rzędu.Spośród pierwszych 22 pojedynków wygrał sezon do 16, które w historii klubu nadal nie powiodło się. Zeszłoroczne zwycięstwo osiągnął 16 do 7 stycznia

„Energia w zespole jest niesamowite. Poczuj to na każdym kroku, od zmiennika hali ławce”, mówi Zespół trener New York Jack Capuano. NY Islanders – Waszyngton.

wygranej Detroit nad Philadelphia Flyers 5: 2 przyczyniły jeden cel Tomáš Jurčo, jego drugi sezon. Strzelił pomimo faktu, że po powrocie kontuzjowanego Pavla Daciuka w raporcie znalazł się w czwartym ataku.

„Jurčo grał świetnie, że używa ich prędkość. Cały przestępstwo grał super mecz.Jurčo jest dla mnie ważną częścią zespołu, „chwalił 21-letni słowacki napastnik trener Mike Babcock.

” zmieniłem kilka rzeczy zaczęły się rozwijać i moi koledzy z drużyny, krążki idą w naszym kierunku. Mam nadzieję, że to się dzieje tak, „powiedział Jurčo. Jego rodak Tomáš Tatar przerwał serię sześciu meczów w które uzyskały poparcie co najmniej punkt i tym razem pojawił się pusty. Cel Tomáša Jurča.

Punkty i Marián Hossa, którzy uczestniczyli wspierana triumf Chicago Ice Kolorado. 3: 2. słowacki napastnik wysyła się do bramki przeciwnika i dziewięć rakiet z bramkarzem Calvin Pickard, ale nie przekroczyła

Buffalo Andrei Meszaros stracił do Winnipeg 1: 2, Karolina uległ Florida 0: 1. jednolity widział, że lód był z powrotem Andrew słowacki ax.