Europa League: Hamsik s Neapol postępuje, cel Maka i wygraj Novota

Bratysława. W meczu otwarcia grupy J-czwartek w 4. rundzie fazy grupowej Ligi Europy mecz pomiędzy FK Karabach i dom wizyty AS Monaco ur remis 1: 1

reprezentant Azerbejdżanu w pierwszej połowie dostał prowadzenie, gdy w 25. minucie zapewnił szwedzki napastnik Samuel Armenteros.

Goście Monako przesunięcie 72 minut z powodu portugalski zakončovateľa Ivan Cavaleira.

W innej grupie piłkarzy Lokomotiv Moskwa zwróciła na trawniku Besiktas Stambuł 1: 1

osiem punktów stale utrzymywane H rodnikiem i są zbliżone do tego w šestnásťfinále sprężyny. Najważniejszą rosyjski klub grać pojedynek Słowacki centralny tylnej Ján Ďurica.

„straciliśmy wiodącą cel, ale szybko zorientował się, że w Stambule możemy osiągnąć dobry wynik.Później w pojedynku nawet możemy zdobyć bramkę na 2: 1. Myślę, że zasłużyliśmy na punkt. Wszyscy chłopcy byli odważni i walczyli do końca „, powiedział portal gazeta Sport wyraźnego oświadczenia przedstawiciel słowacki Besiktas posllal wziął znajomą Portugalii Ricardo Quaresma

Neapol z przedstawicielem słowackiej Marek Hamsik zdeklasował w domu FC Midtjylland. 5: 0 i góry zaciśnięte w uzupełnieniu do postępowania i przywództwa w zakresie bezpieczeństwa w D-group

szybka ponownie triumfował na ziemi Viktorie Pilzno 2:.. 1, jako ciekawy, ale postępująca spektakularny błysnął na koniec pojedynku Philipp Schobesberger

bolesnego urazu Róberta Maka z 91stminut sprostowanie porażka PAOK Saloniki-IN Krasnodar 1: 2nd

Napoli zaczął przeciwko FC Midtjylland bez kilku graczy XI drużyny.

Nie jest jednak również, Hamsik, który wraz z kolegami z drużyny na boisku w pierwszej połowie zdominowany. Po kilku spalonego przypadkiem na początku spotkania w 13 minutach bolesnego urazu cieszył Omar El Kaddouri.

Później przyszedł moment Gabbiadiniho Manola, który dodaje jeszcze dwie bramki i ostatecznie złamał opór przeciwnika. M. wynik Gabbiadiniho do 3: 0

w 53 minut na lewo grę Hamsik, ale ryzyko punktacji kanonady większej. Chwilę później trafia do 4: 0 Christian Maggio i wynik określonym w 77thminut, Jose Callejon.

Klub Polski Legia Warszawa w grupie D zdobył trzy bramki już trzecią porażkę, gdy nie udało mu się rozbić w wyniku belgijski Club Brugge 0: 1

Jedynym celem zdobył w meczu 38 minut Thomas Meunier w gości jersey grał cały mecz Słowacy Dušan Kuciak i Ondrej Duda.

obwodów trener Stanislav Čerčesova są po czterech rundach uwagę grupy etapie tylko jeden punkt i tylko minimalne ryzyko popełnienia do skoku šestnásťfinále. //

Legia Warszawa przegraa 0: 1 z Club Brugge w meczu 4. kolejki grupy D Europa leag co sprawia, e ” Wojskowe „znaleli Sytuację wagowo Bardzo Trudna w Walce o Awans w rundach wieloosobowych , Fot.Mateusz Kostrzewa Wysłany Legia Warszawa w czwartek, 5 listopada 2015

„Druga połowa była w naszej administracji, znacznie lepiej niż pierwszy. Musieliśmy zdobyć przynajmniej jednego gola, może nawet dwa. Wciąż żywy szanse postępu, z pewnością wciąż walczyć. nie możemy powiesić głosy. W Brugii graliśmy dla trzech atakujących. oznaczało to dużo pracuje. nie mieliśmy zbyt wiele czasu, by przyzwyczaić się do tego stylu gry.

Kiedy przegrupowali porady na temat formacji 4-4-2, mieliśmy więcej gry „, powiedział według oficjalnej stronie Legii 20-letniego rodzimej Sninský Duda.

Pilzno Doosan rzędu od pierwszego wykopu pojawił się w dziedzinie oraz przedstawicieli słowacki kwartetu.

Strona Wiktor odzyskane od Rapid Wien ma 13 miejsceminut jak Matusa Kozáčika przekroczony przez eleganckiej pionowej Philipp Schobesberger.

Teraz przejęła stery Pilzna gry w ich rękach, ale ilość szans strzelając żadnej kurek podczas wielokrotnie wyróżniał się Ján Novota.

wiedeński potrzebne do bezpośredniego zysku proces-punktowej, ale eskalacji atak nie oprze.

71.ešte Jan Holenda hit Goalpost, ale kilka sekund później twierdził – 1: 1

Victoria ale nie było to nic ważne, dziesięć minut przed końcem rywali domu uciekł ponownie Schobesberger, a nawet przed kończąc sam spotkał się z siecią dokotúľala piłki i zapewnić procedurę Rapid.

„Miałem trochę szczęścia, chciałem iść obok bramkarza, I poślizgnął, ale lefty udało mi się zdobyć, więc jestem zadowolony.W raporcie są bardzo dobrze przygotowane, „powiedział w Pomeczowe strefy mix dvojgólovým bohatera sił czwartek pomiarowe Schobesberger.

Triumf premiera w wydaniu tohtosezónnej numeru Pucharu Europy dwa widział Liverpool.

” The Reds „pokonali” gorącej „rosyjskiej ziemi Rubio Kazan 0: 1. po 52 minut pchnął utalentowany młodzik Jordan Ibe

do tej pory zverenci autokarów konto Jürgen Klopp za tylko trzy remisy z takim samym wynikiem 1: pierwszySłowacki centralny powrotem Martin Škrtel zabrakło na trawniku aż do samego końca spotkania.

W drugim pojedynku w przypadku trzypunktowego zysku mogłaby katapulty do šestnásťfinále FC Sion, ale z Girondins Bordeaux w punkcie domu ratova za remis 1: 1 na samym końcu.

Duel wiodący słowacki sędziowania trio Ivan Kružliak jako zleceniodawcą a Tomáš Somoláni z Tomasem Mokoš linii. Goście Bordeaux wysłane prowadzić Thomas Touré

Sytuacja, która została skomplikowana przez PAOK Saloniki z Erikiem i Robert Sabo Makom.

Po przegranej 1: 2 w Krasnodarze jest grecki klub w tabeli grupy C-trzecie miejsce z trzema punktami i walczyć o procedura nie jest już w ich rękach.

O jedynym sukcesem gości są załatwione w ciągu zaledwie 91 minut MAK.

„W Rosji zaczęliśmy dobrze, byliśmy aktywni, ale pierwsza bramka dała domu.Z drugiej połowie mamy jasny cel, aby włączyć pojedynku. Wysiłek z naszej strony była świetna, ale Krasnodar strzelił od kary i dostał się do zarządzania dvojgólovým „ocenianego pojedynku Krasnodar gleby do jej urzędnika Róbert Mak.

Awaria PAOK-in, jednak grał w ręce Borussia Dortmund. że „zdmuchnąć” w domu Gabal 4: 0 i procedury koronowany wśród najlepszych 32 drużyn .. @ BVB rozszerzyły swoją rekord klubu…#UEL pic.twitter.com/gpeHBgzvBN – UEFA Europa League (@EuropaLeague) 05 listopada 2015, Europejski liga – grupa (4 rundy):

Bramki: 26 Commons – 21 Elyounoussi 37. Hestad

TC: 77. Bitton (Celtic) Postęp w Molde, też! Gratulacje #UEL pic.twitter.com/qMSckh60Lv – UEFA Europa League (@EuropaLeague) 05 listopad 2015

pierwszyMolde 4 3 1 0 9 10 4 – to samo leczenie šestnásťfinále EL

sekundy Fenerbahce 4 1 2 1 4 5 5

3 Ajax 4 0 3 1 3 4 3

4-ty Celtyccy 4 0 2 2 6 9 2

Cele: 90 + 4 Salatic – Toure 67

urzędnicy Ivan KRUŽLIAK – Tomás SOMOLÁNI Tomáš Mokoš (SR)

Cel: 52 Ibe

/ M Skrtel grał od 92 minuty / To była wspaniała noc dla Jordon Ibe. Liverpool może trzymać? Nigdy nie zachowali czystego konta w Rosji…# UEL pic.twitter.com/AzFX053z4S – Liga Mistrzów (@EuropaLeague) 5 listopada 2015 Tabela B-grupy:

4-ty Legia 0 4 1 3 1 5 1

Cele: wita 69 – 72 oraz 86.Soldado (pierwsze 11 metrów) Gran trabajo de todos Y con una victoria volvemos Ważne. #Endavant #EuropaLeague pic.twitter.com/mpPQApbvnR – Samuel Castillejo (@SamuCastillejo) 05 listopada 2015

Cele: Holenda 71 – 13 i 77 Schobesberger

/ M , Kozáčik odgrywa w grze, oraz M.P. HROŠOVSKÝ Duris grać w gry – J. NOVOTA odgrywa grę /

1 Szybka 4 4 0 0 4 8 12 – to samo leczenie šestnásťfinále EL

sekundy Villarreal 4 3 0 1 8 3 9

3 Plzen 4 1 0 3 5 6 3

4-ty Mińsk 4 0 0 4 1 9 0

Cel: 81 Folprecht

/ M Bakoš dla gości grał 73 min./

Cel: 39. N’Koudou L’OM Pointe donc à la 3e place du Groupe F derrière Braga i Liberec. #OMBRAGA pic.twitter.com/uM0oMGfip7 – FC Marseille (@OM_Officiel) 05 listopada 2015

Cele 9thDjordevič i 29

RC: 83 Keita (autonomiczna)

Cele: 38 Monnet-Paquet, Beric 52, 65 Hamouma, wykluczyć Mattias Gestranius (fin. ) tabeli G:

Cele: 42 i 83 Ilicic

Cele: 45 + 1 Janko (11 metrów), 64.Embolo Fotos des Spiels. #osbfcb pic.twitter.com/CX26fNqYpa – FC Bazylea 1893 05 listopada 2015 Tabela I-grup (@FC_Basel):

1st Bazylea 4 3 1 0 7 3 9

sekundy Fiorentina 4 2 8 6 4 2 0

3 Poznań 4 1 1 2 2 5 4

4-ty Belenenses 4 1 1 2 2 7 4

Cele 25. Armenteros – Cavaleiro 72

Cele 29. Kane 87 Dembele – Ez 72

< p> Cele 6. Lafata – 20 Geis (od 11 metrów) raportu: Temperatura w drugim meczu Schalke – & gt; https://t.co/nwRu5O2MAV pic.twitter.com/bmbZfWszhn – Sparta Praga (@ACSparta_CZ) 05 listopad 2015

Cele 2. Bertoglio, 45-Giannou Tabela C-grup:

1st Gelsenkirchen Schalke 04 4 2 2 0 10 3 8

sekundę Sparta Praha 4 0 1 3 6 4 6

3 Asteras Trypolis 4 1 1 2 4 7 4

4-ty APOEL Nikozja 4 3 2 1 0 8 3

Cele: 24, 33 i 74. Bobadilla, 66thDong-Won Ji – 45 + 1 Janssen hat-trick Raul Bobadilla! #UEL pic.twitter.com/3zZC4mG3LR – UEFA Europa League (@EuropaLeague) 05 listopada 2015

Bramki: 15 i 19. Williams, 40. Benat, 71. Aduriz, Elustondo 81 – 17 . Oumarou Tabela L-grup: