Czech Rosol: Nie chciałem, aby pokazać swoje stałe strachu

Nie wiem, mam to w sobie. Silny przeciwnik i Kurt veľký Rouse mną, czuję się dobrze.

Po pierwszym zestawie, że wspomniany będzie trudne. Postaram się wygrać co najmniej jedną sekundę. Od stanu 0: 2 Chciałbym odwrócić, Rafa będzie wydany i grał lepiej.

Może on pozostał w środku. Zamknęłam go. Chcę tylko, żeby pokazać, co dzieje się we mnie. Poszedłem do meczu z zespołem, że chcę grać trzy dobre sety. Nie chciałem grać 0: 6, 1: 6, 1: 6

To również, że nie pozwolił mu bezużyteczne. Starałem się oszczędzać energię. Skracać wymiany. To była dobra taktyka. On dostać się do rytmu. Jeśli dotarł do półfinału lub finału, to będzie, oczywiście, bardziej Rozehrajme.

Spodziewałem mi spróbować i tak. Chociaż to mnie zaskoczyło. To było niesprawiedliwe, trochę dziecinne. Ale także ci gracze robią.Faktem jest, że wówczas około trzy razy przepraszał.

Tak myślę. Wzięłam prysznic, udał się do fizjoterapeuty. Wcześniej zimniej, więc zatrzymał się w czwartym Sete także latać usługę, która nadal to samo.

W piątym zestawie z Niczego nie czuję. I nadal ryzykował. Czy to pasuje czy nie. Nie grałem na jego wymianę usług, aby nie zacząć i zaczął się złościć returne.

Tak. Od początku piątego zestawu, gdy miałem tylko małżeństw zgłoszenia.

Oczywiście, że nie, że mogę pokonać Nadala. To może być zapisany do mnie, inaczej bym może wstrząsnąć.

Trener Sláva Doseděl poinformowała mnie wielkie taktyki. Według Naďalová meczów na wideo. Powiedział mi wszystko, co Rafa robi, jak długo powinienem siedzieć na ławce.To była dobra praca zespołowa.

Nie powiem ci moje rady. Byłoby wtedy Rafa zmienił wszystko.

Nie wiem. To tak, jakby bin piłka nożna reprezentacja Czech pokonał Real Madryt.

Telefon nie miał żadnych wiadomości 130. Wszystko prawdopodobnie nie odpowie. Nie wiem, co zrobię. O telefonie prostych krawędziach.