Budynki mieszkalne mają do czynienia z małym obszarze

Budynki mieszkalne mają do czynienia z małym obszarze, a dzieci grają najskromniejszy kwadratury. Ale nawet mały pokój – krok w niezależnym życiu, a miejscem, w którym możesz wyrazić swoją indywidualność. Istnieją techniki, które dadzą 12 metrów kwadratowych piękny design dla dzieci. m – zdjęcia i porady w dalszej części tego artykułu.
dizajn-detskoy-komnaty

det1
Począwszy od 12 metrów kwadratowych. metrów, aby się przestronny pokój dziecięcy?
Można czerpać inspirację ze zdjęcia pięknych wnętrz sali opcji do 12 metrów kwadratowych. metrów. Ale oprócz zdjęć, trzeba znać podstawowe zasady projektowania małych przestrzeniach. Są one podzielone na 2 kategorie:

Wizualnie zwiększyć przestrzeń przy użyciu różnych kolorów i faktur;

Maksymalna racjonalne rozmieszczenie na terytorium – rzeczywiste uwolnienie przestrzeni życiowej.

Myślenie wnętrza dziecka pokój 12 mkw. metrów, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie niuanse, tak, że dzieci czują się dobrze.
techniki wizualne do pokoju małego dziecka

Nie używaj ostry kontrast, duży druk i ciemne kolory – to projekt dla dzieci wizualne „jeść” i tak już skromne 12 metrów kwadratowych. metrów.
Wiele zależy od kształtu dzieci: kwadratowy lub podłużne, a wysokość sufitów. tapety za pomocą poziomego przestrzeń rozciąga się na długości taśmy z pionowymi pasami – wysoka.
dizajn-detskoy-komnaty
Wśród metod, które pomagają wizualnie poszerzyć wnętrze pokoju 12 metrów kwadratowych. m, najskuteczniejszym:

Zaprojektowany w jasnych kolorach sprawia, że ​​pomieszczenie optycznie większe;
Światło meble będą odbijać światło i tym samym zwiększa intensywność światła oraz przestronność.

Z drugiej strony, nie jest możliwe łączenie lekkiego wykończenie z tego samego mebli – konstrukcja pomieszczenia jest bezosobowy. Jednym z tych elementów powinien być nieco jaśniejsze, pełne zakończenie przyniesie przyjmę nasycone kolory.
dizajn-detskoy-komnaty
Decor jasne elementy są dodawane do życia wewnętrznego, i są umieszczone odpowiednie akcenty. Najistotniejsze tendencje obecne: zielony, pomarańczowy i fioletowy.