Bank jest punk! Poobijany narciarz nie sprzeciwia się trudnych żartów upadku

W jesieni Ondrej Banku na mundialu w USA publiczność przestała oddychać, a na pokrycie oczy. Powierzchnia Telewizji raczej bolesnego karambolu nie nadawane w ogóle. Czeski narciarz ale na szczęście uciekł stosunkowo dobrze, wydaje się, że żadne poważne konsekwencje. Nadal boli całe ciało i panierowane twarz, jest zmuszenie dziwactwa Banku. Popularna prezenterka i piosenkarka Ruda z Ostrawy o nim napisał nawet piosenkę.

Wręcz przeciwnie. Bank wkrótce po ucieczce ze złym upadku na zejście do Super Kombinacji, rzucając jeden dowcip po drugim.Na przykład, jakie z manekina amerykański narciarz Lindsey Vonn, który wyraził poparcie na Twitterze.

„Spotkaliśmy Lindsey o zapařila przyzwoicie”, skomentował zdjęcie, na którym portret Vonn wykazuje swoją zniszczoną twarz. Bank starał się bagatelizować jego sytuację, że nie wpaść niepotrzebne depresji.

„Kontrast Lindsey Vonn, a ja uważam, że to interesująca bez tej zniszczonej twarzy. Mam tendencję, kiedy robisz coś tak z nastroju szpitala, aby uzyskać moja kawa przejść do przeglądania, nie może zostać zamknięty i zatopić myśli, że jestem chory, złamany.Były tylko rzeczą, nie było jasne, co mieliśmy do zrobienia „powiedział krótko po jego czwartek przyjeździe do Czech.

bank po swoim strasznym upadku, która ostatecznie miała” tylko „wylanie kostki, wstrząs mózg i poobijany twarz, w końcu otrzymał ogromne wsparcie. z najbliższymi, wentylatorów i innych zawodników.

słynny komik, piosenkarz i prezenter Ruda z Ostrawy nawet najlepszy czeski narciarz skomponował piosenkę „bank jest punk” śpiewa w między innymi.